Wróć

Rekrutacja, inwestycje, kontrakty

20.06.2018

 

Konrad Konefał, prezes zarządu PGZ SW dla portalu stoczniowego:

 

Obecnie remontujemy trałowiec ORP Śniardwy, zwiększyliśmy zakres naszych prac na ORP Piast. Realizujemy również część prac na ORP Lublin na terenie stoczni w Świnoujściu. Rozpoczęliśmy budowę okrętu dla marynarki szwedzkiej. W przyszłym roku rozpoczynamy budowę nowego okrętu ratowniczego dla marynarki wojennej.

Przygotowujemy się do realizacji trzech dużych kontraktów remontowo-modernizacyjnych. Chodzi o ORP  Czernicki, ORP Kościuszko oraz ORP Arctowski.

Oznacza to, że przynajmniej do połowy 2020 roku stocznia będzie miała naprawdę bardzo dużo pracy. To też może być zachęta dla nowych pracowników. Jeżeli ktoś dzisiaj zdecyduje się na podjęcie zatrudnienia w Stoczni Wojennej, będzie miał zajęcie przez co najmniej dwa lata.

 

Poszukujemy głównie pracowników produkcyjnych o różnych specjalnościach stoczniowych, m.in.: spawaczy, monterów, elektromonterów, elektryków, rurarzy i malarzy, a także, co stanowi o specyfice naszej stoczni, elektroników i automatyków. Wakaty chcemy również uzupełnić na stanowiskach projektantów i technologów. Szeroko zakrojoną rekrutację zaczynamy z końcem czerwca, a już teraz aktualne ogłoszenia o pracę można znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce kariera.

 

Pełny wywiad można znaleźć na:

Portal stoczniowy

 

 

Wróć

Kontakt

PGZ Stocznia Wojenna Sp. z o.o.

ul.Śmidowicza 48
81-127 Gdynia
Polska

e-mail: pgzsw@pgzsw.pl

tel: (+48 58) 625 81 02
fax: (+48 58) 625 01 47