PGZ Stoczni Wojennej projektujemy, budujemy i modernizujemy okręty wojenne oraz jednostki cywilne. W zakresie swojej działalności posiadamy ponad 100-letnie doświadczenie, którym chętnie dzielimy się ze współpracownikami. Obecnie budujemy nowoczesną fregatę dla Marynarki Wojennej RP w ramach Programu „MIECZNIK”.

 

Naszą pasję do obronności przekładamy na bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich.

Poniżej przedstawiamy listę otwartych procesów rekrutacyjnych:

 Co nas wyróżnia?

 

  Stabilność zatrudnienia

Warunki pracy w PGZ SW oparte na jasnych zasadach – od pierwszego dnia zatrudniamy na podstawie umowy o pracę, a co za tym idzie Pracownicy mają zapewnione ubezpieczenie zdrowotne, zaś wynagrodzenie płatne jest zawsze na czas. Umowa o pracę to pewność, że świadczenia emerytalno-rentowe są prawidłowo odprowadzane  i gwarantują nam zabezpieczenie naszej przyszłości.

Nasi Pracownicy zatrudnieni na podstawie umowy o pracę korzystają również z prawa do corocznego, płatnego urlopu wypoczynkowego.  W tym okresie otrzymują wynagrodzenie urlopowe. Wykonywanie obowiązków na podstawie umowy o pracę umożliwia również korzystanie z urlopów: macierzyńskiego, rodzicielskiego, ojcowskiego i wychowawczego. Pracownikowi posiadającemu dzieci przysługują także dni wolne w związku z chorobą dziecka. Każdy Pracownik zatrudniony na podstawie umowy o pracę obowiązkowo podlega wszystkim ubezpieczeniom społecznym, również ubezpieczeniu chorobowemu, a z tego tytułu ma prawo do wynagrodzenia lub zasiłku np. podczas pobytu w szpitalu.

    Dodatkowe premie

Co trzy miesiące pojawiają się w naszej organizacji nowe perspektywy zdobycia atrakcyjnej premii, a za razem motywacji do dalszej pracy i nowych rozwiązań. Ponad 90% pracowników otrzymało w ostatnich kwartałach premie za realizacje swoich celów. Dzięki sprawnie działającemu Programowi Poleceń Pracowniczych nasi Pracownicy otrzymują dodatkową premię po zatrudnienia zarekomendowanego nowego Pracownika.

    Benefity pozapłacowe

W ramach prywatnej opieki medycznej, którą w całości opłacamy już od pierwszego dnia zatrudnienia – masz lepszy dostęp do lekarzy, zniwelowany zostaje więc problem długiego oczekiwania na specjalistów, a także masz możliwość włączenia najbliższych do pakietu zdrowotnego na korzystanych warunkach. Warto pamiętać także o możliwości zadbania o swoją kondycję fizyczną, korzystając z atrakcyjnych ofert kart sportowych.

Fundusz  Socjalny

Dofinansowania z Funduszu Socjalnego to dodatkowy zastrzyk gotówki przed urlopem wakacyjnym. Pracownikom Stoczni przysługują także świadczenia na Święta Bożego Narodzenia, Mikołajki dla dzieci, Dzień Kobiet czy Dzień Stoczniowca i Pikniki Rodzinne – w PGZ SW wiemy, jak ważnym fundamentem dla każdego Pracownika jest rodzina, bliscy
i przyjaciele, dlatego co roku przyznajemy pracownikom dodatkowe świadczenia socjalne. Z nami możesz liczyć na dofinansowanie do swojego wypoczynku lub aktywności sportowych, wystarczy zaplanować w roku swój urlop
i cieszyć się odpoczynkiem.

     Rozwój

PGZ SW to przede wszystkim ludzie. Dbając o zaangażowanie i rozwój zapewniamy kursy i szkolenia – inwestujemy w Twój rozwój zawodowy. Jeśli kończą Ci się uprawnienia lub certyfikaty, bierzemy to na siebie! Chcesz zdobyć nowe umiejętności, spróbować czegoś nowego lub marzą Ci się studia? PGZ SW prężnie inwestuje w rozwój kompetencji swoich pracowników. Inwestujemy w nowe urządzenia, maszyny i infrastrukturę usprawniając procesy produkcyjne i tym samym polepszając warunki codziennej pracy.

 

    Akcje charytatywne i społeczne

Bierzemy czynny udział w akcjach charytatywnych i społecznych – co roku tworzymy zbiórkę dla Gdyńskiego Hospicjum, angażujemy się w ratowanie zdrowia naszych Pracowników dotkniętych poważną chorobą, a także wspieramy ich pasje. W tym roku np. dofinansowaliśmy udział w Rajdzie Trans – Carpathia Pracowników Biura Projektowego. Budowanie zaangażowania i motywacji naszych Pracowników to jeden z naszych celów, który z powodzeniem realizujemy, wprowadzając wszystkie powyższe rozwiązania.

Zapewniamy stabilizację oraz wprowadzamy konkurencyjne w stosunku do innych zakładów pracy rozwiązania dla naszych Pracowników, aby czuli się bezpieczni i doceniani.

 

Nasi Pracownicy są najcenniejszym zasobem PGZ Stoczni Wojennej. Dzięki Waszemu doświadczeniu
i zaangażowaniu realizujemy ważną misję na rzecz obronności naszej Ojczyzny.

 

 

W razie pytań pozostajemy do dyspozycji:

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Statek wojenny