Na mocno konkurencyjnym rynku jakim są remonty i nowe budowy jednostek pływających klienci oczekują nie tylko jakości wykonanej pracy i atrakcyjnych warunków cenowych, ale również odpowiedzialnej postawy wobec pracowników i środowiska.

Tym milej nam poinformować, że najwyższa jakość wdrożonych w naszej Stoczni systemów zarządzania  środowiskowego  oraz zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy zostały potwierdzone certyfikatami ISO 45001:2018  oraz ISO 14001:2015.

ISO 4500:2018 to norma w zakresie systemu bezpieczeństwa i higieny pracy zapewniająca minimalizację ryzyka w obszarze zdrowia i bezpieczeństwa naszych pracowników, kooperantów oraz klientów. Z kolei certyfikacja ISO 14001:2015 to potwierdzenie, że zarządzanie środowiskowe jest w naszej Stoczni na najwyższym poziomie.

Certyfikaty to nie tylko kwestia spełnienia oczekiwań naszych klientów. To przede wszystkim wyraz naszej odpowiedzialności społecznej. Troska o środowisko oraz bezpieczeństwo i higienę pracy na terenie Stoczni są priorytetami na każdym stanowisku naszej organizacji.

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Statek wojenny