PGZ Stocznia Wojenna Sp. z o.o. została wyróżniona Złotym Certyfikatem Jakości w zakresie kreowania jakości i budowania potencjału przemysłu zbrojeniowego i obronnego Polski.

Złoty Certyfikat Jakości został przyznany przez Centrum Certyfikacji Jakości, jednostkę certyfikującą systemy zarządzania, funkcjonującą w strukturze Wydziału Bezpieczeństwa, Logistyki i Zarządzania Wojskowej Akademii Technicznej (WAT) im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie.

Jestem dumny z uhonorowania PGZ Stoczni Wojennej wyróżnieniem Złotego Certyfikatu Jakości. Zależy nam na usprawnianiu wewnętrznych procesów, w co bardzo zaangażowani są nasi pracownicy, za co im serdecznie dziękuje. Chcemy być jak najlepiej przygotowani do realizacji zadań na rzecz rozwoju polskich sił morskich, co nie będzie możliwe bez kontynuowania pracy w zakresie odpowiedniego zarządzania i planowania – powiedział Paweł Lulewicz, Prezes Zarządu PGZ Stoczni Wojennej Sp. z o.o.

PGZ Stocznia Wojenna posiada wdrożony i certyfikowany Zintegrowany System Zarządzania Jakością obejmujący wymagania:
• ISO 9001:2015,
• NATO wg Publikacji AQAP 2110:2016,
• WSK (Wewnętrzny System Kontroli) zgodnego z Ustawą z dnia 29 listopada 2000 r. o obrocie z zagranicą towarami, technologiami i usługami o znaczeniu strategicznym dla bezpieczeństwa państwa, a także dla utrzymania międzynarodowego pokoju
i bezpieczeństwa (Dz.U.2020.509 t.j.).

Jako Pełnomocnik cieszę się ogromnie z przyznanego wyróżnienia oraz faktu, iż nasza Spółka jest postrzegana jako jedna z organizacji, które zapewniają wymaganą jakość dostarczanych wyrobów i usług dla przemysłu obronnego – powiedziała Iwona Siess, Pełnomocnik Zarządu ds. Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie
Statek wojenny